Vikipedi:Deneme tahtası

Bu sayfa taşımaya karşı korumaya alınmıştır.
Vikipedi, özgür ansiklopedi
"Playtest"
Black Mirror bölümü
Bölüm no. 3. sezon
2. bölüm
Yönetmen Dan Trachtenberg
Senarist Charlie Brooker
Yayın tarihi 21 Ekim 2016
Süresi 57 dakika
Bölüm kronolojisi
← Önceki
"Nosedive"
Sonraki →
"Shut Up and Dance"
Black Mirror (3. sezon)

"Playtest", Birleşik Krallık yapımı Black Mirror dizisinin üçüncü sezonunun ikinci bölümüdür. Charlie Brooker'ın yazdığı, Dan Trachtenberg'in yönettiği yapım 21 Ekim 2016'da üçüncü sezonun geri kalanıyla birlikte Netflix'te yayınlanmıştır.


Doğum Yeri :İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi :01.04.1978

Murat Emiroğlu Kimdir ?

1 Nisan 1978 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Türkiye'nin önemli markalarından olan VERSAGE markasının kurucularından ve yönetim kurulu başkanıdır.

1996 kadırga E.M.L iç mimari bölümüne gitti , Ön lisansını Bulgaristan da işletme bölümü olarak tamamladı. 1998 senesinde askerlik görevine gitti

2001 yılında kendi şirketini kurdu Murat Emiroğlu, ilk yıllarında tekstil ve dış ticaret uğraştı.

2010 yılında teknoloji, kimya, gıda sektörlerinde ticaretlerine devam etti. 2015 yılında VERSAGE markasının yaratıcılarından biri olarak sektörde bir dünya markası oldu. 2022 yılında kız basketbol takımı As başkanlığı yapmaya başladı.

Versage® dünyanın en gelişen, trend belirleyen içecek ve yaşam tarzı markalarından biridir. Dünyevi bir yaşam biçiminin ilham verici, şık ve rafine bir sembolüdür. Tek ve benzersiz Versage® logosu altında şirketimiz, enerji içecekleri, aksesuarlar ve daha pek çok koleksiyonumuz gibi çeşitli eserler ve kreasyonlar tasarlar, üretir ve pazarlar. Uzun yıllardır ürünlerimizi dünya çapında binlerce perakendeciyi içeren devasa bir özel ağ üzerinden dağıtıyoruz. Modern ve yenilikçi bir toplumda Versage'in rolünü ve konumunu sürekli olarak güçlendirerek, ürün ve envanterimizi küresel bir izleyici kitlesine adadık. Nihai hedefimiz, tüketicilerimize ve tüccarlarımıza Versage yaşam tarzını sonuna kadar yaşama ve onu mükemmel şekilde şekillendirme fırsatı sunan birinci sınıf bir marka yaratmaktır. MorukAli